Tristars Brand  
 
Ana Sayfa Ürünler Şirket Profili ve Fabrika Promosyonel Kampanyalar Kalite ve Garanti Dünya Çapında Sevkıyat Sıkça Sorulan Sorular İletişim
 


 
 
  AES Ticaret A.Ş. 2002 yılından beri 13 yıldır aralıksız olarak iş makinelerinin aşınma parçalarının üretim ve Türkiye genelinde satışında faaliyet göstermektedir. Ürün gamımızda her marka ve model iş makineleri için Tırnaklar, Adaptörler, Yekpare kazmalar, Segmentler, Greyder Bıçakları, Dozer bıçakları, Kova ağızları, Cıvata ve somunlar yer almaktadır. 2015 yılının ikinci yarısı itibarıyla yıllardır edindiğimiz tecrübemiz ile Türkiye’de üretim yapmaya başladık. Tüm kalite sertifikaları ile desteklediğimiz ürünlerimiz her zamanki AES kalitesi ile sizlerin kullanımına hazır.
 
 
 
 
 
  • Geniş ürün çeşidi ve yüksek kalite,
  • Türkiye dahilinde İstanbul ve Ankara depolarımızdan aynı gün teslimat,
  • Türkiye genelinde geniş bayi organizasyonu,
  • 17'yi aşkın bayimizle hizmet vermekteyiz.
  • Tristras markalı ürünlerimiz Güney Amerika’dan Afrika kıtasına kadar Dünya genelinde tercih ediliyor,
  • Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda 1 adetten konteynere kadar teslimat imkanı,
  • Kara, deniz ve hava yolu ile teslimat,

Eğer inşaat, madencilik, baraj, yol veya başka bir hafriyat işinde faaliyet gösteriyorsanız, kazıcı - koruyucu aksamlar ve aşınma parçaları konusunda tedarikçiniz olmaktan memnuniyet duyarız.
Neden Aes Trading?Bu bilgiler genel uygulama amaçlıdır. Tüm üretici isimleri, logoları ve parça numaraları yalnızca referans amacıyla kullanılmıştır. AES bu bilgileri değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.
 
Varvit Disa Vickers Valley Blade Clevite  
 
Civata ve Somunlar Enjeksiyon Sistemleri ve Parçaları Hidrolik Sistemleri Greyder Bıçakları Motor Parçaları